مانده تا پایان فرصت استفاده از تخفیف

قرص افترافکت

این دوره، مکمل دوره رایگان افترافکت است.

اگر به یاد داشته باشید بیزینس هایی مثل اسنپ، ۵۰۴۰، دیجی کالا و یا بیزینس های قدیمی تری مثل میهن، بهروز، مدرسان شریف و… بعد از انتشار ویدیو تبلیغاتی خود در رسانه های دیجیتال رشد چشم گیری را تجربه کردند.

هر بیزینس ثروتمندی می داند که محتوای ویدیویی، آسانسور فروش و معروفیت محصول او است و تبدیل استراتژی های فروش به ویدیو تاثیر گذاری آن را ۱۰ ها برابر میکند.

و درحال حاضر در کشور عزیزمان “ایران” کمبود متخصصان تولید ویدیو بسیار مشهود است، در نظر داشته باشید که کمبود متخصص باعث افزایش قیمت ها نیز خواهد شد.

قدرت تولید ویدیوی جذاب را به دست بیاورید تا ببینید که مشتریان چطور مشتاق استفاده از خدمات شما خواهند شد.

در پس اکثر محصولات محبوب و پرفروش، بی شک ویدیویی تاثیر گذار نهفته است.

یک تولید کنندۀ ویدیو می تواند ۱ ساعت اطلاعات را در چند دقیقه به مخاطب منتقل کند و خیلی از افراد را به هیجان بیاندازد.

بخش چشم گیری از بودجۀ بازاریابی بیزینس ها در راستای تولید ویدیو هزینه میشود و تولید کننده بیشترین سود مالی را خواهد برد.

قرص افترافکت دقیقاً چیست؟!

کیکی به طول ۲ متر!

به طور کل پیشوند قرص در این آموزه به معنای عملکرد سریع و راه حل اصولی یادگیری افترافکت است.

از آنجایی که یادگیری تخصصی افترافکت در عین حالِ شیرین بودن یک دست آورد طولانی و سخت است، تصمیم گرفتیم دورۀ قرص افترافکت را طراحی کنیم تا این کیک بزرگ را در ۳ بخش چندگانه به شکل لایه لایه و به کمک پروژه های تخصصی برای مخاطب سرو کنیم.

ســود ۲ و یا ۱۰ برابری شـــما!

به متخصص تبدیل نَشدید؟
۲ برابر وجه پرداختی خود را از ما دریافت می کنید

به متخصص تبدیل شُدید؟
۱۰ برابر وجه پرداختی را از مشتری دریافت می کنید

چرا؟

وقتی هیجان و اشتیاق خیلی از علاقه مندان این حوزه را دیدم، برایم عجیب بود که چرا به دنبال یادگیری و علاقه ای که دارند نمی روند.
موضوع از این قرار بود، یادگیری افترافکت این نرم افزار بد اخلاق و دریافت محتوای نامناسب خیلی ها را مأیوس کرده بود.چون بارها ذوقشان کور و برج آرزوهایشان فرو ریخته بود و مسیر یادگیری برایشان بسیار سخت به نظر می رسید.

نتایج و بازخورد همکلاسیان شما به من اجازه داد که برای دوستان شکست خوردۀ این مسیر, ضمانتی را به شرح زیر بر روی دورۀ قرص افترافکت قرار دهم:

(این ضمانت نامه در آپدیت دوم دورۀ قرص افترافکت که ۸ پروژۀ جدید به آن اضافه شد و در زمانی که نتایج مثبت هنرجویان را مشاهده کردیم ایجاد شد)

مفاد ضمانت نامه 
اگر شما دوره و کمک های پشتیبان را کامل دریافت کنید و تمام تمارین را انجام دهید و حداقل ۱ ماه نیز بر طبق اصول گفته شده در جلسۀ اول، بر روی شاخه های موجود در دوره تمرین کنید و به یک متخصص قابل در افترافکت که توان اجرای نیاز های بازار که برای آن آماده شده اید را نداشته باشید، ۲ برابر هزینۀ پرداختی به شما عودت داده خواهد شد.

آیندۀ شما به عنوان متخصص افترافکت چطور باید باشد؟

تصور کنید از خواب بیدار می شوید…

چشمان خود را ببندید و تصور کنید زمانی که از خواب بیدار می شوید، در یکی از ۵ کشور محبوب خود هستید. خیابان ها، ماشین ها، قوانین و… بسیار هیجان زده و خوشحال هستید امّا فقط به اندازۀ ۱ ماه بودجه برای زندگی دارید.

اولین حسی که به سراغتان می آید، ترس شدید از بی پولی خواهد بود و سریعاً به این موضوع فکر می کنید که تا دیر نشده برگردید، امّا اگر طراحی و ساخت ویدیو، یا همان مولتی مدیا دیزاینر باشید، به راحتی می توانید در همان شهر استخدام شوید و با رویای خود زندگی کنید.

◼ اگر تماماً به آنچه در دوره گفته شده است عمل کنید و تمرین داشته باشید، می توانید با سمت شغلی Multimedia designer با پایه حقوق ۶۰,۰۰۰ هزار دلار در سال و یا به عنوان Video producer با پایه حقوق ۷۴,۰۰۰ هزار دلار در سال استخدام شوید و بی شک دیگر استرس درآمد نخواهید داشت.

 این موضوع دقیقاً در ایران هم همین است و در ضمن بی شک ایران از کشور های به روز دنیا، تعداد کمتری متخصص دارد و با قیمت فعلی پروژه ها، این شاخه با تعداد کمی پروژه علاوه بر سود بالا زمان خالی زیادی در ماه برای شما باقی خواهد ماند و می توانید آن را به تفریح و مسافرت اختصاص دهید.

 در کنار درآمد بالا  و عدم استرس های مالی آثار شما نیز محبوب شده است و همه به ارزش و توانایی واقعی شما پی برده اند.

 هیچوقت از کار خسته نمی شوید و کارتان بسیار لذت بخش است چون تنوع محصولات و پروژه هایی که می توانید دریافت کنید بسیار بالا است.

درآمد به دلار:

هرچند ما چنین پیشنهادی را نداریم زیرا در حال حاضر، ایران بیشترین نیاز به متخصص ها و متقابلاً برای افراد فعال بیشترین پروژه ها موجود است.

اما اگر قصد مهاجرت و یا حتی دور کاری در این شاخه را دارید، برای اطلاع از انواع پروژه وتعرفه ها در خارج از ایران می توانید از بخش  Job وب سایت Linkedin استفاده بفرمایید.

تمایز دورۀ قرص افترافکت در چیست؟

شیرین ترین مسیر برای تخصص و سرازیر شدن پروژه ها به سمت شما، یادگیری پروژه محور و لایه لایه است.

موضوع بسیار مهم و قابل توجه این است که بدانید، عنوان پروژه در هر بخش نشاگر تمام چیزی که یاد خواهید گرفت نیست، این پروژه بهانه ای برای یادگیری تمام بخش های کلیدی نرم افزار است.

برای درک عمیق تفاوت سبک آموزش ۳ پروژه از دوره را بررسی می کنیم:

 

بخش Ui – پارت اول

قطعاً می دانید که شاخۀ  uiاز پردرآمد ترین قسمت های دیزاین است. ما در این بخش از پایه ترین قسمت مثل انتخاب رنگ، اقدام به ساخت و انیمیت یک وب سایت هنری می کنیم و موضوعاتی نظیر

 • ۳D کمرا
 • نورپردازی
 • حرکت ۳D
 • مدیریت آبجکت های ۳D  به کمک نرم افزار های جانبی
 • افکت های مربوط به نور

و در نهایت تبدیل یک آبجکت خام به پروژه ای تاثیر گذار.

 

بخش اینستاگرام – پارت دوم

در پارت ریتاچ که قسمت اول آن برای خانم ها و قسمت دوم آن برای آقایان ضبط شده است، برای جذابیت بیشتر شما در ویدیو های پیج اینستاگرام تان به بررسی تکنیک های زیباسازی صورت در افترافکت می پردازیم و تکنیک ها به شکلی است که کمتر کسی متوجه تغییر دیجیتالی ظاهر شما شود و به تکنیک هایی مثل

 • ایجاد میکاپ رسمی
 • حذف لکه و جوش ها
 • حذف خطوط صورت
 • بررسی روش های بین المللی ریتاچ
 • ابزار های افترافکت
 • نحوه ترک کردن آبجکت ها
 • لول کردن نور صحنه و

 

بخش انیمیشن – پارت اول

با نگاهی ابتدایی به درخواست ها می توان فهمید که موشن و انیمیشن یکی از پر درخواست ترین نیاز های بازار است. به علت گران بودن پروژه های موشن و انیمیشن این شاخه جزو دسته کالا های لاکچری یک متخصص افترافکت است و به همین علت برای محتوای این بخش زمان بیشتری گذاشتیم و ۷ پروژۀ متفاوت را ۰ تا ۱۰۰ ایجاد کردیم.

به عنوان مثال در این بخش به:

 • نحوه انیمیت آبجکت های نرم مثل گل مو و یا پر
 • ایجاد افکت های مخصوص انیمیشن مانند افکت نویز
 • کامپ کردن و یا همان هنر ترکیب لایه ها با الگو از سبک انیمه
 • استفادۀ اصولی از افکت بلر
 • لول نور و

این دروه برای افراد حرفه ای ایجاد شده است!

تمام قسمت های این دوره برای افراد حرفه ای و بر مبنای مد روز طراحی شده، البته می توانید بدون پیش نیاز در دوره شرکت کنید امّا ممکن است بخش هایی از دوره کمی برایتان سخت باشد.

دیگر محتوا پادشاه نیست!

در حال حاضر تمام سرمایه ها بر روی ارائۀ خلاقانه تر است و کمتر برای محتوای بهتر تمرکز میکنند.

در حال حاضر برای فروش بالا و زدن رکورد رقبا در هر شاخه ای و برای هر محصولی، ویدیو بیشترین توانایی را خواهد داشت. مدت ها است که با ازدیاد محتوا در تمام کوچه پس کوچه های نت و دسترسی بالای شما به انواع محتوا، باعث شده که پادشاه ما به رده های پایین تر نزول کند و جای خود را به ارائه دهد؛ ارائه به معنای انتقال خلاقانه تر محتوا است و ویدیوی اصولی نرم ترین و زیبا ترین راه انتقال هر نوع پیامی به مخاطب است.

 

سرفصل دوره قرص افترافکت

(با کلیک بر روی هر زبانه فایل ویدیویی پروژۀ آن قسمت را مشاهده کنید)

مقدمه - سلام

بخش اول دوره که در آن به موضوعات ابتدایی نظیر نحوۀ تمرین می پردازیم.

بخش دوم - تنظیمات عمومی

در این بخش موضوعات پایه و تغییراتی که باید قبل از شروع به آن توجه کنید.

بخش سوم - انواع کامپ

در این بخش تنظیمات پیچیدۀ کامپ ها و نقطه ۱ شروع که تمام پروژه را تحت تأثیر قرار می دهد بررسی می شود. 

بخش چهارم - ریشه ها

در افترافکت و بعد از کامپ مهم ترین موضوع پریکامپ و لایه های شما است که می شود گفت مثل ریشه در بین پروژه های شما در حرکت است.

بخش پنجم - علم حرکت (FPS)

در این بخش به پایه های حرکت در دنیای دیجیتال و یا همان FPS ها می پردازیم.

بخش ششم - مدیریت فرمت های ورودی

یکی از مهم ترین مسائل مهم مدیریت انواع فرمت های ورودی به پروژۀ شما به افترافکت است که با در نظر گرفتن ۲ فرمت Ai و PSD سخت ترین و ساده ترین راه ها را بررسی خواهیم کرد.

بخش هفتم - سخت ترین راه خروجی

در این بخش کوتاه به بررسی سیو کردن مدیا در افترافکت می پردازیم.

بخش هشتم - لوگو موشن دست خط

در این بخش به ایجاد یک لوگو موشن که می شود به عنوان امضا متحرک هم استفاده شود می پردازیم.

بخش نهم - لوگو موشن لاین

در این بخش به ایجاد یک لوگو موشن برای لوگویی که تماماً با استروک اجرا شده است می پردازیم و تکنیک ها را بررسی می کنیم.

بخش دهم - لوگو موشن قلم

در این بخش به ساخت یک لوگو موشن نوشتاری با تکنیک قلم می پردازیم، این تکنیک سبک های متفاوتی دارد و ما قرار است مسیری را انتخاب کنیم که در کنار این مسیر درس های متفاوت دیگری نیز بگیریم.

بخش یازدهم - لوگو موشن ایزومتریک

در این بخش به طراحی یک لوگو ایزومتریک می پردازیم و سپس به کمک افترافکت به آن حرکت می دهیم و تکنیک هایی مثل جا به جایی (پس) ها را بررسی می کنیم.

بخش دوازدهم - ۳D - تبدیل لوگو ۳D به ۲ِD

در این بخش به بررسی یکی از بخش های مهم افترافکت که به ما اجازه پیاده سازی ایده های سه بعدی را می دهد می پردازیم و به کمک آن یک پروژۀ لوگو موشن را اجرا می کنیم.

بخش دوازدهم - ۳D - ماشین خیالی

در این بخش به قرار دادن یک ماشین ۳D در محیط ۲D می پردازیم و تکنیک هایی نظیر نور و دوربین را بررسی می کنیم.

بخش سیزدهم - اینستاگرام - ادغام با ویدئو

در این بخش به کمک ابزارهایی مثل ترکینگ به قرار دادن آبجکت های خود در محیط ویدیو می پردازیم تا نیاز نباشد اگر می خواهید متن و یا آبجکتی را بر روی مانیتور،تخته،محیط و یا هرجای دیگری قرار دهید حتماً در آن محیط حضور داشته باشید و یا حتماً آن آبجکت در محیط شما باشد.

بخش چهاردهم - اینستاگرام - زیبایی ظاهر (خانم ها)

در این بخش به ایجاد تغییرات ظاهری خانم ها در جهت جذاب تر شدن ویدیو ها برای مخاطبین به شکلی که امکان تشخیص تغییرات دیجیتال در صورت مشخص نباشد می پردازیم.

بخش پانزدهم - اینستاگرام - زیبایی ظاهر (آقایان)

متأسفانه زیبایی صورت آقایان در تمامی شاخه ها به دلایل مشخص کم رنگ است و به شکل تخصصی به آن پرداخته نمی شود.

در این بخش به زیباسازی، رفع و بررسی مشکلاتی مثل تیرگی،جای زخم و جوش و عناوین دیگر می پردازیم.

بخش شانزدهم - اینستاگرام - جلب توجه

در این بخش به تکنیکی برای دنبال کردن یک آبجکت در ویدیو می پردازیم و شما می توانید برای قسمت های مهم ویدیو جلب توجه کنید.

بخش هفدهم - اینستاگرام - لودینگ ویدیو (تنوع بی نهایت)

اگر تا این قسمت ۱۶ دوره را به خوبی ببینید با کمک محتوای این قسمت می توانید انواع لودینگ های شمارشی و غیر شمارشی را برای ویدیو های خود ایجاد کنید.

بخش هجدهم - اینستاگرام - ساخت ویدیو برای محتوای متنی

در این بخش یاد می گیرید که محتوای متنی حوصله سر بر را به ویدیویی جذاب تبدیل کنید.

بخش نوزدهم - اینستاگرام - زیرنویس در یک دقیقه

درج زیرنویس بسیار وقت گیر است امّا ما در این بخش به نحوۀ ساخت زیرنویس در سریعترین و چشم نواز ترین حالت ممکن می پردازیم.

بخش بیستم - Ui (1)

در این بخش هم مثل باقی بخش ها به پیاده سازی یک ایدۀ متفاوت در افترافکت در بخش یوزر اینترفیس می پردازیم.

بخش بیست و یکم - Ui (2)

در این بخش هم مثل باقی بخش ها به پیاده سازی یک ایدۀ متفاوت در افترافکت در بخش یوزر اینترفیس می پردازیم.

بخش بیست و دوم - Ui (3)

در این بخش هم مثل باقی بخش ها به پیاده سازی یک ایدۀ متفاوت در افترافکت در بخش یوزر اینترفیس می پردازیم.

بخش بیست و سوم - انیمیشن - ساخت و ترکیب موشن و دنیای واقعی

در این بخش به تکنیک های متنوع از جمله تکنیک کامپ کردن و حرکت آبجت های نرم می پردازیم.

بخش بیست و چهارم - انیمیشن - انیمیت سریع!!

در این بخش با روشی سریع و هوشمندانه طرح وکتوری را به یک انیمیت جذاب تبدیل می کنیم.

بخش بیست و پنحم - انیمیشن - اکسپرشن در موشن

در این پروژه به کمک اکسپرشن حرکت را ایجاد می کنیم و همینطور یکی از منابع بزرگ یادگیری اکسپرشن که منبع الهام خیلی از مدرسان است را معرفی خواهیم کرد.

بخش بیست و ششم - انیمیشن - کمک پلاگین ها در موشن

در این پروژه به کمک پلاگین ها بخشی از پروژۀ موشن را ایجاد میکنیم تا تأثیر پلاگین های کمکی را درک کنید.

بخش بیست و هفتم - انیمیشن - مورف کعبه

در این پروژه به کمک تکنیک مورف چرخشی را در دنیای ۲D ایجاد می کنیم.

بخش بیست و هشتم - انیمیشن - شب و روز

در این پروژه روشی بسیار سریع برای مورف به کمک پلاگین ها را بررسی می کنیم تا بتوانید در کمترین زمان مورف تک بعدی را برای طرح های خود ایجاد کنید.

بخش بیست و نهم - انیمیشن - ₦₣₢₣₡฿៛₠

در این بخش نحوۀ تبدیل یک فایل که از سایت فیریپیک دانلود شده است به انیمیشن را انجام می دهیم.

بخش سی - پرده سبز (کسی متوجه نمیشود)

در این بخش به شکل اصولی و تخصصی به حذف پرده سبز و جایگذاری سوژه در محیط به شکلی که انگار فرد از ابتدا همان جا بوده است خواهیم پرداخت تا دیگر نیاز به پرداخت هزینۀ سنگین برای دکور نباشد.

برای آشنایی سبک دوره میتوانید این پروژه ۱ ساعته را به قیمت ۹ هزار تومان تهیه کنید.

در این پارت به سرفصل انیمیشن های ۳D و ترکینگ در افترافکت پرداخته میشود – کلیک کنید

به یاد داشته باشید تفاوت افراد ثروتمند با دیگران در نحوۀ صرف وقتشان است. آن ها به سراغ مهم ترین بخش ها می روند.

به سراغ بخش هایی که تمرکز بر روی آن کیفیت کارشان را افزایش می دهد.

این دوره به کسانی تجویز می شود که به دنبال یادگیری بخش های پولساز نرم افزار افترافکت هستند، نه به دنبال یادگیری نکاتی که تأثیری بر روی کیفیت و در نهایت درآمدشان ندارد.

این قرص برای کدام دسته مخاطبین مفیدتر است؟

 • عاشق ها

  افرادی که مثل خود من عاشق حرکت دادن و جان بخشیدن به اشکال بی جان هستند; این مژده را به شما می دهم که قرار است ۱۶ ساعت از زندگیتان پر از حال خوب شود

 • تولید کننده ها

  میزان سواد شما از ابزار و تکنیک های تولید ویدیو، مستقیماً وابسته است به میزان خلاقیت ایده های شما
  به عنوان مثال من قبل از تخصص در سینما فوردی هیچ ایده ای در خصوص طراحی موشن های ترکیبی نداشتم
  افرادی که کارخانه و تولیدی آن ها سیستم و گوشی آن ها است قرار است کلی ایدۀ جدید و خلاقانه یاد بگیرند

 • دانشجو ها

  هزینۀ این دوره کاملاً دانشجویی در نظر گرفته شده است
  دانشجویانی که نیاز به انجام پروژه در بستر افترافکت و یا قصد گسترش علم خود را دارند این دوره به آن ها کمک خواهد کرد

 • مدیر ها

  اگر مدیر کسب و کاری هستید قطعاً از تأثیر ویدیو بر روی مخاطبان مطلع هستید
  اگر ابتدای بیزینس خود باشید قطعاً از پس هزینه های سنگین تولید محتوای ویدیویی بر نخواهید آمد و باید آستین ها را بالا بزنید و تا مدتی خود مشغول تولید محتوای با کیفیت شوید
  اگر هم موضوع شما مثل خود من مالی نباشد قطعاً با چالش تفاوت ایده های شما و اجرای متفاوت متخصص ها روبرو شده اید برای بعضی از پروژه های مهم باید خودمان دست بکار شویم

سوالات شما

[پاسخ]

بله, این دوره برای افرادی که به نرم افزار تسلطی ندارند خلق شده است.

[پاسخ]

دورۀ افترمستر یک دورۀ جامع و تخصصی است که با آپدیت های پیش رو نزدیک به ۱۰۰ ساعت محتوای خالص است و دیدگاه دورۀ افترمستر در طول آموزش این است که به شما شغل جدیدی را یاد بدهد که بتوانید در تمام جهان به عنوان ویدیو کریتور، موشن گرافیست و یا بخشی از گروه جلوه های ویژه فعالیت کنید.

اما این قرص برای افرادی مناسب است که نیاز های مشخصی دارند و نیازی به آماده شدن برای همۀ جنبه ها و درخواست های بازار را ندارند.